ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ποδόσφαιρο

ΠΑΟΚ – Λαμία 3-0: Δικέφαλος πρώτου δεκαλέπτου και γιορτή για Βιεϊρίνια

Ο ΠΑΟΚ νίκησε 3-0 τη Λαμία στην Τούμπα με τα γκολ να μπαίνουν από Μίσιτς, Λημνιό και Σβιντέρσκι στα πρώτα 11 λεπτά. Επιστροφή Βιεϊρίνια στη δράση, πέρασε στο 84′ στη

ΠΑΟΚ: Επανεμφάνιση Βιεϊρίνια μετά από έξι μήνες
Ποδόσφαιρο

Ο Βιεϊρίνια αγωνίστηκε για πρώτη φορά τη φετινή σεζόν μετά τον σοβαρό τραυματισμό του κόντρα στη Λαμία και αποθεώθηκε από

Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ: Ακυρώθηκε σωστά γκολ του Μανέ με χρήση του VAR
Ποδόσφαιρο

Η Λίβερπουλ σκόραρε στο 44′ της αναμέτρησης με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τον Μανέ αλλά το γκολ του επιθετικού από

Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ: Το 1-0 των «Κόκκινων Διαβόλων» με τον Ράσφορντ
Ποδόσφαιρο

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ άνοιξε το σκορ στο ντέρμπι με τη Λίβερπουλ χάρη σε γκολ του Μάρκους Ράσφορντ στο 36ο λεπτό,

BASKET

(Vid) Οι καλύτερες στιγμές στο Προμηθέας-Κολοσσός

Αγχωτική αλλά ταυτόχρονα σημαντική νίκη πήρε εχθές ο Προμηθέας επί του Κολοσσού στην Πάτρα (81-80). Η ομάδα του Μάκη Γιατρά

Γκέλαρε μετά από τον θρίαμβο στο ΟΑΚΑ η Αρμάνι Μιλάνο

Την τρίτη ήττα της σε πέντε αγώνες στο ιταλικό πρωτάθλημα γνώρισε η Αρμάνι Μιλάνο το απόγευμα της Κυριακής, στην επανεμφάνιση

Λαύριο – Ήφαιστος 66-61: Ανατροπή και νίκη για τους γηπεδούχους

Το Λαύριο έκανε σπουδαία ανατροπή στην τελευταία περίοδο και κέρδισε τον Ήφαιστο Λήμνου (66-61), βάζοντας τέλος στο αήττητο σερί των

Διπρόσωπη η Μπασκόνια πριν από τον Ολυμπιακό

Μια συγκλονιστική τέταρτη περίοδος ήταν αρκετή για να λυγίσει η Μπασκόνια τη Μπέτις, με τους Πιέρια Χένρι – Τόρνικε Σενγκέλια

Ολυμπιακός: Με τον Κεμζούρα μέχρι το τέλος της σεζόν οι Πειραιώτες

Στον ρόλο του head coach μέχρι το τέλος της σεζόν 2019/20 θα μείνει ο Κεστούτις Κεμζούρα, όπως αποφάσισαν οι διοικούντες