ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Slider Ποδόσφαιρο Τοπικά Νέα

(ΦΩΤΟ): Λύγισε τον Παναγρινιακό ο Διαγόρας

Με 2-0 επικράτησε ο Διαγόρας Βραχνεΐκων για το πρωτάθλημα της Γ Εθνικής και τον 4ο όμιλο. Η ομάδα του Αλέξη Σπηλιόπουλου με 2 γκολ στην επανάληψη έκαμψε την αντίσταση του

Εμπαπέ: “Ήμουν απογοητευμένος που δεν πήρα μεταγραφή, αλλά δεν παίζω και σε ομάδα τρίτης εθνικής”
Ποδόσφαιρο

Ο Κιλιάν Εμπαπέ ρωτήθηκε για το μέλλον του και όσα έγιναν το περασμένο καλοκαίρι τονίζοντας ότι αρχικά είχε απογοητευτεί για

ΠΑΟΚ: Οριακή πλέον η κατάσταση για Λουτσέσκου, παίκτες και διοίκηση
Ποδόσφαιρο

Οι παραδοχές του Λουτσέσκου, η αυτοκριτική των ποδοσφαιριστών, η στάση των οπαδών και η ανάγκη να παρθούν γενναίες αποφάσεις από

ΑΕΚ: Το Giannikis’ ball έπνιξε για 20 λεπτά τον Παναθηναϊκό και ήταν αρκετό για την Ένωση
Ποδόσφαιρο

Η ΑΕΚ πήρε τη νίκη στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό, με τον Αργύρη Γιαννίκη να στοχεύει στα αριστερά και να

BASKET

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ Απόλλων – ΠΑΟΚ 95 – 91: Οι γηπεδούχοι με 12 τρίποντα στο ημίχρονο

Οι παίκτες του Νίκου Βετούλα βρήκαν στόχο 12 φορές πίσω από τα 6.75 μέτρα στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης με

Το μπασκετικό πρόγραμμα της ημέρας: Ο Ολυμπιακός φιλοξενείται από τη Λάρισα για την 9η αγωνιστική

Συνέχεια στην Stoiximan Basket League με το ματς ανάμεσα στην Λάρισα και τον Ολυμπιακό (15:00, ΕΡΤ3, και LIVE από το

Τα αποτελέσματα της βραδιάς στο NBA: Έκτη σερί νίκη για τους Ρόκετς, διπλό των Χόρνετς στην Ατλάντα

Σε μία βραδιά με μόλις τέσσερις αγώνες, οι Ρόκετς πήραν την έκτη τους σερί νίκη στο ΝΒΑ έπειτα από το

Καβαλίερς – Τζαζ 108-109: Με Μίτσελ οδηγό έφυγαν με το διπλό από το Κλίβελαντ

Οι Τζαζ δυσκολεύτηκαν πολύ όμως έφυγαν νικητές από το Κλίβελαντ επικρατώντας των Καβαλίερς με 109-108 με τρομερό Μίτσελ και ανέβηκαν

Ο Γιασικεβίτσιους ξέσπασε κατά των παικτών του: “Κάποιοι είναι ακόμη σε διακοπές, άλλοι επιλέγουν παιχνίδια”

Ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους ήταν έξαλλος με τους παίκτες του, μετά την εντός έδρας ήττα από την Μπασκόνια. Κάτι που αποτυπώθηκε

Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια 78-91: Την γκρέμισε από την κορυφή

Η Μπασκόνια εκμεταλλεύτηκε την κούραση των παικτών της Μπαρτσελόνα και πήρε τη νίκη στο Palau Blaugrana (91-78), γκρεμίζοντας την ομάδα