ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ποδόσφαιρο

Ατλέτικο – Γιουβέντους: Ο προκλητικός πανηγυρισμός του Σιμεόνε στο πρώτο γκολ (VIDEO)

Ο τεχνικός της Ατλέτικο, Ντιέγκο Σιμεόνε, πανηγύρισε έξαλλα το γκολ του Χοσέ Μαρία Χιμένες με το οποίο άνοιξε ο δρόμος για τη νίκη (2-0) επί της Γιουβέντους, πιάνοντας τα γεννητικά

Πεντάρα στο ρελαντί και στο +15 η Παρί Σεν-Ζερμέν
Ποδόσφαιρο

Η Παρί Σεν-Ζερμέν συνέτριψε με 5-1 τη Μονπελιέ σε εξ αναβολής ματς της Ligue 1 και ήδη βρίσκεται σε απόσταση

Σάλκε – Μάντσεστερ Σίτι 2-3: Ανατροπή και προβάδισμα για τη Σίτι
Ποδόσφαιρο

Η Μάντσεστερ Σίτι βρέθηκε να χάνει με 2-1 ενώ έπαιζε με δέκα παίκτες αλλά με δυο γκολ σε πέντε λεπτά

Ατλέτικο – Γιουβέντους 2-0: Οι Ουρουγουανοί μίλησαν
Ποδόσφαιρο

Τα στόπερ της Ατλέτικο, Χιμένες και Γοδίν, μέσα σ’ ένα πεντάλεπτο σκόραραν από ένα γκολ και χάρισαν στους Μαδριλένους τεράστια

BASKET

Αβενίδα – Ολυμπιακός 72-48: Αντίο στην Ευρώπη με νέα ήττα

Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε στην Σαλαμάνκα από την ισπανική Αβενίδα 72-48 και ολοκλήρωσε την κανονική περίοδο της EuroLeague γυναικών με ρεκόρ

Μίτσιτς στο Sport24.gr: “Ολυμπιακός δεν είναι μόνο ο Σπανούλης”

Η Αναντολού Εφές κι ο Ολυμπιακός. Ο σπουδαίος Σπανούλης και η ομαδικότητα των ερυθρολεύκων. Η ατάκα του Αταμάν στον Ρήγα

Ρήξη μηνίσκου ο Φουρκάν Κορκμάζ των Σίξερς

Πλήγμα για τους Σίξερς, που θα χάσουν για καιρό τον Φουρκάν Κορκάζ. Εκτός δράσης ο Τούρκος, που τραυμάτισε το γόνατό

Εκτός 12άδας οι Λαρεντζάκης, Κατσίβελης

Ο Θανάσης Σκουρτόπουλος ανακοίνωσε την 12άδα της Ελλάδας στον αυριανό αγώνα με την Γεωργία (21/2, 20:30) λίγο πριν από την

Ήφαιστος: Χτύπησαν τρεις στο φιλικό με το Λαύριο!

Ο Κώστας Γόντικας, ο Τζέρι Σμιθ και ο Δημήτρης Σταμάτης αποχώρησαν τραυματίες από το σημερινό φιλικό με το Λαύριο (20/2).

LIVE Streaming: Αβενίδα – Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός ολοκληρώνει απόψε (20/2, 21:30) τις υποχρεώσεις του στην EuroLeague γυναικών με αντίπαλο την ισπανική Αβενίδα (VIDEO). από: LIVE