Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καβάλα-Απόλλων Κρύας Βρύσης 2-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης –Εορδαϊκός 0-0
Άρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0
Εθνικός Σερρών-Καμπανιακός 1-0
Κοζάνη-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 1-0
Έβρος Σουφλίου-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Θύελλα Φιλώτα 1-0
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης 2-2
Ρεπό: Εθνικός Αγιονερίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ Α Β ΓΚΟΛ
1) Νέστος Χρυσούπολης 4 10 8-4
2) Εθνικός Αγιονερίου 3 9 5-1
3) Άρης 3 9 6-1
4) Εορδαϊκός 4 8 5-1
5) Εθνικός Σερρών 4 8 5-3
6) Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4 7 6-3
7) Δόξα Δράμας 4 7 5-4
8) Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 4 6 7-6
9) Καβάλα 3 6 4-2
10) Καμπανιακός 4 4 4-3
11) Έβρος Σουφλίου 4 4 2-3
12) ΑΠΕ Λαγκαδά 4 4 5-7
13) Απόλλων Καλαμαριάς 4 4 2-4
14) Κοζάνη 4 3 1-7
15) Απόλλων Κρύας Βρύσης 4 1 2-7
16) Ηρακλής Αμπελοκήπων 3 0 1-6
17) Θύελλα Φιλώτα 4 0 2-8
Επόμενη αγωνιστική (5η, 18/10): Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εορδαϊκός, Ηρακλής Αμπελοκήπων- Καβάλα, Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Εθνικός Αγιονερίου-Άρης, Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εθνικός Σερρών, Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη, Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου, Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς, Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πύδνα Κίτρους-Φαρκαδόνα 4-2
Εθνικός Φιλιππιάδας-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
ΑΕ Καραϊσκάκης-Τύρναβος 1-0
Ρήγας Φεραίος-Φωκικός 1-1
Θεσπρωτός-Αιγινιακός 0-0
Δωτιέας Αγιάς-Νίκη Βόλου 0-0
Αχέρων Καναλακίου-Πιερικός 0-2
Ρεπό: Πύρασος Ν. Αγχιάλου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ. ΟΜΑΔΑ Α Β ΓΚΟΛ

1) Νίκη Βόλου 4 10 5-2
2) ΑΕ Καραϊσκάκης 4 10 4-1
3) Δωτιέας Αγιάς 4 8 7-4
4) Εθνικός Φιλιππιάδας 4 8 3-0
5) Θεσπρωτός 4 7 4-3
6) Αιγινιακός 4 7 2-1
7) Πύδνα Κίτρους 3 6 8-4
8) Πύρασος Ν. Αγχιάλου 3 6 5-3
9) Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 6 3-3
10) Ρήγας Φεραίος 4 5 3-4
11) Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3 3 4-7
12) Τύρναβος 4 2 2-4
13) Οπούντιος Μαρτίνου 4 1 2-5
14) Φαρκαδόνα 4 1 4-8
15) Φωκικός 4 1 3-7
16) Πιερικός 4 1 5-3
17) Αχέρων Καναλακίου 4 0 0-5
* Η Νίκη Βόλου έχει -6 βαθμούς με απόφαση της Π.Ε. Super League.
** Ο Πιερικός έχει -6 βαθμούς με απόφαση της Football League.
Επόμενη αγωνιστική (5η, 18/10): Φαρκαδόνα-Οπούντιος Μαρτίνου, Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πύδνα Κίτρους, Τύρναβος-Εθνικός Φιλιππιάδας, Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Φωκικός-ΑΕ Καραϊσκάκης, Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος, Πιερικός-Θεσπρωτός, Αχέρων Καναλακίου-Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Αιγινιακός.