Παναθηναϊκός: Πρόταση για νέο συμβόλαιο και στον Μαυρουδή

Ο Παναθηναϊκός κατέθεσε πρόταση ανανέωσης για δύο χρόνια ακόμη και στον 18χρονο Παύλο Μαυρουδή θέλοντας να κρατήσει ένα ακόμη ταλέντο στο ρόστερ του και περιμένει την απάντηση του. από: Παναθηναϊκός:

Έιμπαρ – Ατλέτικο 2-0: Ήττα-μαχαιριά για τους Μαδριλένους
Ποδόσφαιρο

Η Ατλέτικο Μαδρίτης γνώρισε την ήττα με 2-0 στο “Ιπουρούα” από την Έιμπαρ και είδε την απόστασή της από την

Ολυμπιακός: Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός
Ποδόσφαιρο

Ο Ολυμπιακός θέλει να “καθαρίσει” από νωρίς το ματς με τον Αρη και να αρχίσει το δύσκολο 8ημερο με τη

Νάπολι – Φιορεντίνα 0-2: Από το κακό στο χειρότερο η ομάδα του Γκατούζο
Ποδόσφαιρο

Η Φιορεντίνα επικράτησε 2-0 στο “Σαν Πάολο” της Νάπολι και την υποχρέωσε στην τρίτη σερί ήττα της, βυθίζοντάς την παράλληλα

ΠΑΟΚ: Και μετά τον Ράφα ο επιθετικός
Ποδόσφαιρο

Το επόμενο βήμα στα μεταγραφικά του ΠΑΟΚ μετά από την απόκτηση του αριστερού μπακ θα είναι ένας ακόμη φορ με

Λειψία – Ουνιόν Βερολίνου 3-1: Κορυφή και τρομερό ρεκόρ για την παρέα του Βέρνερ
Ποδόσφαιρο

Με πρωταγωνιστή τον Βέρνερ, η πρωτοπόρος Λειψία επιβλήθηκε 3-1 της Ουνιόν με ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο και αύξησε σε πέντε

Παναιτωλικός – Λαμία 1-1: Ο νεοαποκτηθείς Ντάουντα “λύτρωσε” στο 95′ τους γηπεδούχους
Ποδόσφαιρο

Η Λαμία κρατούσε μία πολύτιμη νίκη μέχρι το τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, αλλά ο νεοαποκτηθείς Αμπιόλα Ντάουντα με εύστοχη εκτέλεση

Νιούκαστλ – Τσέλσι 1-0: Ασπρόμαυρη έκσταση στο 94′
Ποδόσφαιρο

Η Νιούκαστλ νίκησε 1-0 την Τσέλσι σκοράροντας στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων και πήρε ένα τεράστιο τρίποντο στη μάχη της

Πανιώνιος – ΟΦΗ 1-2: Διπλό τετράδας για τους Κρητικούς
Ποδόσφαιρο

Ο ΟΦΗ επέστρεψε στις νίκες μετά από ένα μήνα επικρατώντας εκτός έδρας του Πανιωνίου με 2-1 και βρέθηκε ξανά στην

Χωρίς ρούχα για χάρη της Λάτσιο η Άννα Φάλκι!
Ποδόσφαιρο

Η Λάτσιο πήρε μία ακόμα νίκη που την κράτησε ζωντανή στη μάχη του τίτλου και η Άννα Φάλκι δεν έχασε

Ολυμπιακός: Χωρίς Φορτούνη με Άρη
Ποδόσφαιρο

Ο Πέδρο Μαρτίνς ανακοίνωσε τους ποδοσφαιριστές της αποστολής του Ολυμπιακού για το κυριακάτικο ματς με τον Άρη στο Γεώργιος Καραϊσκάκης.

Γκουαρδιόλα: “Αν δεν με απολύσουν, μένω 100% στη Σίτι”
Ποδόσφαιρο

Ο Πεπ Γκουαρδιόλα δήλωσε ευχαριστημένος από την προσπάθεια των παικτών της Σίτι παρά το 2-2 με την Κρίσταλ Πάλας, ενώ