ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ποδόσφαιρο

Νις – Μαρσέιγ 0-1: «Διπλό» και τέταρτη θέση για την Ολιμπίκ

Η Μαρσέιγ πέρασε νικηφόρα με 1-0 από την έδρα της Νις και με τη δεύτερη διαδοχική επιτυχία της στο πρωτάθλημα έκανε άλμα στην 4η θέση της βαθμολογίας. από: Νις –

To «καυτό» φιλί του Ικάρντι στην Γουάντα Νάρα μετά το νικητήριο γκολ επί της Μίλαν!
Ποδόσφαιρο

Ο Μάουρο Ικάρντι χάρισε στην Ίντερ τη σπουδαία νίκη κόντρα στην Μίλαν με γκολ στις καθυστερήσεις και το γιόρτασε με

OΦΗ – Ολυμπιακός: Αυτή είναι η φάση που διαμαρτύρονται για πέναλτι οι ερυθρόλευκοι
Ποδόσφαιρο

Δείτε σε βίντεο την φάση στην οποία διαμαρτύρεται ο Ολυμπιακός για πέναλτι, σε προσπάθεια του Νάτχο και χέρι του Ποτουρίδη,

Καρυπίδης: «Το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω»
Ποδόσφαιρο

Ο Θόδωρος Καρυπίδης με ανάρτηση του ευχαρίστησε τους φιλάθλους του Άρη για την παρουσία τους στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ

Μαρτίνς: «Δεν σεβαστήκαμε τη φανέλα του Ολυμπιακού»
Ποδόσφαιρο

Ο Πέδρο Μαρτίνς υποστήριξε ότι οι παίκτες του ξεκίνησαν τον αγώνα με τον ΟΦΗ χωρίς να σεβαστούν τη φανέλα του

Άρης – ΠΑΟΚ: Ο έξαλλος πανηγυρισμός του Λουτσέσκου
Ποδόσφαιρο

Έντονα πανηγύρισε τη νίκη επί του Άρη με 2-1 ο προπονητής του ΠΑΟΚ, Ράζβαν Λουτσέσκου, από: Άρης – ΠΑΟΚ: Ο

Μπέτις – Βαγιαδολίδ 0-1: «Διπλό» Ευρώπης μέσα στην Σεβίλλη!
Ποδόσφαιρο

Η Βαγιαδολίδ επιβεβαίωσε την ανοδική της πορεία και στο «Μπενίτο Βιγιαμαρίν» καθώς νίκησε 1-0 την Μπέτις και μπήκε μέσα στις

Πρίγιοβιτς: «Πολύ σημαντική νίκη, αλλά και αυτή τρεις βαθμούς δίνει»
Ποδόσφαιρο

Ο Αλεκσάνταρ Πρίγιοβιτς δήλωσε ότι το πρωτάθλημα είναι μαραθώνιος, ότι μπορεί να νικάς σε ντέρμπι αλλά να χάσεις ένα εύκολο

Πασχαλάκης: «Έπρεπε να βγει το πέναλτι για να πάρουμε κουράγιο»
Ποδόσφαιρο

Ο τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ, Αλέξανδρος Πασχαλάκης, αναφέρθηκε στην απόκρουση του πέναλτι του Γιουνές, αλλά και στις οδηγίες του Λουτσέσκου που

Ίντερ – Μίλαν 1-0: Ο αρχηγός Ικάρντι «εκτέλεσε» την Μίλαν στο 92′!
Ποδόσφαιρο

Η Ίντερ ήταν η ομάδα που κυνήγησε περισσότερο το γκολ στο «Derby della Madonnina» και το βρήκε στο 92ο λεπτό

ΟΦΗ – Ολυμπιακός 1-0: Το γκολ του Βουό που έδωσε τη νίκη στους Κρητικούς
Ποδόσφαιρο

Ο ΟΦΗ επικράτησε με 1-0 επί του Ολυμπιακού στο Ηράκλειο με τον Βουό να πετυχαίνει το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης

Μπούσης: «Η γιαγιά μου έβαλε το χέρι της»