Άρης – ΑΕΚ: Τραυματίστηκε και έβαλε τα κλάματα ο Ιντέγε

Ο Ιντέγε τραυματίστηκε στη μέση από μαρκάρισμα του Βράνιες, έγινε αναγκαστική αλλαγή και έβαλε τα κλάματα. Δεν μπορούσε να το πιστέψει ο Νιγηριανός πως έφευγε ξανά λαβωμένος από το γήπεδο.

Ligue 1: Απομακρύνεται από την τετράδα η Λιόν
Ποδόσφαιρο

Η Λιόν δεν κατάφερε να κάμψει το εμπόδιο της Στρασμπούρ μέσα στο σπίτι της και με το 1-1 έμεινε στην

Ιάλυσος – Ολυμπιακός Βόλου: Ξεκόλλησε το δοκάρι την ώρα του αγώνα
Ποδόσφαιρο

Κατά τη διάρκεια του αγώνα Ιάλυσος – Ολυμπιακός Βόλου, το οριζόντιο δοκάρι των φιλοξενούμενων ξεκόλλησε. Επιστρατεύτηκε μια μεταλλική καρέκλα και

Γκουαρδιόλα: “Να τους δείξουμε πως είμαστε ταλέντο, όχι λεφτά”!
Ποδόσφαιρο

Η τιμωρία που επέβαλε η UEFA στην Μάντσεστερ Σίτι με διετή αποκλεισμό από τα ευρωπαϊκά Κύπελλα δεν οδηγεί τον Πεπ

Ξάνθη – Λαμία 0-0: Η εξάδα απομακρύνεται
Ποδόσφαιρο

Ξάνθη και Λαμία έχασαν μεγάλες ευκαιρίες στα Πηγάδια, αλλά γκολ δεν έβαλαν. Οι δύο ομάδες έμειναν στο 0-0, αποτέλεσμα που

Βόλος – Αστέρας 0-1: Τη λύτρωση ο Ντέλετιτς και άλμα εξάδας οι Αρκάδες
Ποδόσφαιρο

Ο Αστέρας Τρίπολης πήρε ένα πολύ σημαντικό διπλό στο “Πανθεσσαλικό Στάδιο” κόντρα στο Βόλο με 1-0 και χάρη στο γκολ

Σόου Μουρίνιο την ώρα που έδινε συνέντευξη ο Σον!
Ποδόσφαιρο

Ο Σον χάρισε χρυσό τρίποντο στην Τότεναμ σκοράροντας στο 94ο λεπτό κόντρα στην Άστον Βίλα και ο Μουρίνιο τον ευχαρίστησε

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης 5-1: Έτοιμος για επιστροφή στα σαλόνια
Ποδόσφαιρο

O ΠΑΣ Γιάννινα διέλυσε στους Ζωσιμάδες με 5-1 τον Απόλλωνα Σμύρνης, αύξησε στους επτά βαθμούς τη διαφορά από την Ελαφρά

Δώνης: “Πολύ ανώτεροι από τον πρώτο γύρο”
Ποδόσφαιρο

Ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Γιώργος Δώνης, εξέφρασε την ικανοποίησή του για το γεγονός ότι οι παίκτες του καθαρίζουν αυτά τα

Bundesliga: Τεσσάρα με μπαλάρα η Μπάγερν
Ποδόσφαιρο

Η Μπάγερν με τρία γκολ στα πρώτα 12 λεπτά πέρασε (1-4) από την Κολωνία, παρέμεινε στην κορυφή και την 22η

Άρης: Η ενδεκάδα κόντρα στην ΑΕΚ